Apartmán Pod kaštany

Dům stojí poblíž centra Bystřice nad Pern., není přímo u silnice, takže poskytuje dostatečný klid. Ve dvoře stojí dva domy, které mají společné parkovací stání, k dispozici máte dvě parkovací místa, případně můžete parkovat na ulici. Z vedlejšího domu nebudete nikým rušeni. K apartmánu patří také zahrada a dvůr s bazénem a posezením.

Samotný apartmán je jednopatrový, v přízemí je kuchyň, koupelna se záchodem, sauna, obývací pokoj, v patře pak najdete všechny ložnice, samostatný záchod a zvlášť koupelnu.

Pokoje

Všechny naše ložnice se nachází v prvním patře objektu, do každé je přístup samostatně z chodby, na které je také vstup do samostatné koupelny a zvlášť na WC. Z jedné z ložnic můžete vyjít i ven na terasu

"Velká" ložnice

Tato ložnice je opravdu velká, najdete v ní klasické dvojlůžko  (180cm), k tomu jednolůžkovou postel (80cm), která se v případě potřeby dá roztáhnout a vznikne klasické dvoulůžko (160cm) - tuto postel bereme jako jednolůžkovou + možnou přístýlku. 

dvojluzko_edited.png
jednolůžko_edited.png

+

+

přistýlka_edited.png
DSC07497.JPG
DSC07483.JPG

Ložnice u schodů

Uklidňující tapeta v přírodním designu Vás krásně uloží ke spaní.

V této ložnici najdete dvoulůžkovou postel (160cm) - z jedné strany je k lůžku horší přístup, protože je pod šikminou.

dvojluzko_edited.png

Herna

Tuto ložnici můžete využít jako hernu nebo jako pokoj pro jednoho, najdete zde jednolůžkovou postel (100 cm) a mnoho věcí, aby se děti mohly zabavit a rodiče odpočinout.

jednolůžko_edited.png
DSC07505_edited.jpg
DSC07501.JPG

Ložnice s terasou

V druhé největší ložnici najdete dvoulůžkovou postel (180 cm).

Z ložnice můžete přímo vstoupit na vrchní terasu a z ní na zahradu.

dvojluzko_edited.png

Další fotografie najdete v Galerii